У туристичному бізнесі
Організованих подорожей
Відправлених на відпочинок клієнтів
15 років
3 000+
4 000+
YouTour - туристична компанія з досвідом роботи в туризмі понад 15 років.
Ми надаємо повний перелік туристичних послуг, від окремих екскурсій до складних комбінованих подорожей та перельотів. Ви можете без сумнівів довірити нам свій відпочинок або корпоративний захід закордоном. Ми бездоганно знаємо особливості туристичного ринку та пропонуємо найкращі і оптимальні варіанти для вашого відпустки, а також надійну підтримку під час вашого відпочинку.

Ми працюємо в туризмі з 2005 року, і за ці роки побудували успішну компанію, забезпечили незабутній відпочинок тисячам туристів, і з задоволенням спостерігаємо, як наші клієнти, які нещодавно відпочивали удвох чи на самоті, тепер подорожують з дітьми, які з'явилися і виросли за час нашого знайомства. Ми цінуємо роки нашої спільної роботи і довіру наших клієнтів.

Долучайтесь до сім'ї YouTour!

Запитання та відповіді

Чому мені варто забронювати подорож у YouTour?
Туристична компанія YouTour має бездоганну репутацію.
Ми працюємо в туризмі з 2005 року і можемо запропонувати вам найкраще експертне рішення, грунтуючись на власному реальному досвіді.
Ми також маємо туроператорську ліцензію і доступ до прямих тарифів на десятки тисяч готелів по всьому світу та власний авіа-відділ. Ми можемо запропонувати вам не тільки готовий пакетний тур, а й індивідуальне бронювання готелів та авіаперельотів за ціною краще будь-якого інтернет-ресурсу, або із додатковими перевагами.
Як і де я отримаю документи на свою подорож/замовлення?
Всі документи оформлені в електронному вигляді і ви можете отримати весь пакет на електронну пошту. Їх необхідно просто роздрукувати! Якщо у вас немає можливості роздрукувати документи самостійно, ви можете забрати їх в нашому офісі.
Як я можу сплатити за своє замовлення?
Ви можете сплатити рахунок через Приват-24, у касі відділення свого банку, платіжний термінал, або будь-який платіжний онлайн-сервіс не виходячи з дому. Ми приймаємо платежі офіційно і тільки на розрахунковий рахунок.
Які гарантії ви надаєте? Чи безпечно працювати з YouTour?
Ми є ліцензованим туроператором, з бездоганною репутацією. Ви завжди можете прочитати відгуки наших клієнтів, які вже довірили нам свій відпочинок. Перед тим, як оплатити замовлення, у вас завжди є офіційний рахунок з усіма деталями платежу, кому і за що ви платите, а також договір з усіма деталями вашого замовлення. Всі оплати операторам та іншим постачальникам сплачуються офіційно, через розрахунковий рахунок компанії, а це означає, що в разі будь-якої спірної ситуації ви захищені юридично.
Ми рекомендуємо клієнтам ніколи не сплачувати рахунки готівкою, під розписки, на особисті карти Приват і т.д.
Чи допомагаєте ви з візами?
Для всіх заброньованих у нас турів, які вимагають віз, ми супроводжуємо процес їх оформлення. Якщо вам необхідна тільки віза, без готелю і інших послуг, ми надаємо візову підтримку за додаткову плату. Зв'яжіться з нами для уточнення деталей.
Я мешкаю не в Києві. Чи можу я працювати з YouTour?
Звісно так! Велика частина наших клієнтів працює з нами віддалено. Ми консультуємо з усіх питань зручним вам способом - по телефону, в Viber / Telegram, поштою або в нашій групі в facebook. Пропозиції на ваш запит ви можете отримати на електронну пошту, або в viber / telegram, а cплатити замовлення можна онлайн.
У мене лишились питання. Як з вами зв'язатись?
  • Ми доступні для зв'язку за контактами, вказаними на сайті:
  • Електронна пошта zakaz@youtour.com.ua
  • Онлайн чат на нашому сайті
  • Месенджери Telegram і Viber за номером +380 95 411 60 60
  • У вихідні та святкові дні для поточних клієнтів за термінових питань доступна гаряча лінія за номером +380 95 411 60 60
Кожен день ми продовжуємо розвиватися і реалізувати свою пристрасть до того, що любимо і вміємо найкраще - організовувати прекрасні подорожі, створювати цікаві авторські програми, відкривати для вас нові горизонти, надихати і показувати, яким повинен бути справжній відпочинок.

Комусь може здатися, що подорожі - це лише два кліка на сайті бронювання готелів. Але ми знаємо, що справді гарна подорож - це досвід, який отримуєш кожен день, це однодумці і партнери, які не підведуть, це грамотне планування і відповідальність за результат.
Розділіть з нами емоції від подорожі! Оберіть подорож на нашому сайті онлайн, або замовте індивідуальну консультацію.

Знайдіть вашу подорож онлайн

Тисячі варіантів в одному місці